පාඨමාලාව සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සහතිකපත්රලාභින්
(සහතිකපත්ර නිකුත් කරන දිනට සහතිකපත්ර ලබා ගැනීමට ආයතනයට පැමිණිමට නොහැකි සිසුන් එදින සිට දින 60ක් ඇතුළත දුරකතන ඇමතුමක් ලබා දි පැමිණ සහතිකපත්රය ලබා ගැනීම අනිවාර්යය බව කරුණාවෙන් සලකන්න.)
හලාවත ශාඛාව IAH234 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
B A A Lakshan
M G S I Mahakumbura
S N W M C Madusanka
R P J Dilshan
H A M U Hasaranga
S E Madhushani
R P L Sandeepa
K K L Pumantha
Y A S Dhananjaya
S P G D Udayanga
Y H N Tharusha
W P D S Wijesingha
J P B P Dasanayaka
ඔබට හිමි සහතිකය 2024 Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවයේදී පිරිනමනු ලැබේ. (Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවය පවත්වනු ලබන දිනය සහ අනෙකුත් විස්තර www.imageart.lk වෙබ් අඩවිය හරහා දැනුවත් කරනු ඇත.)
ගාල්ල ශාඛාව IAG233 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
H D J Ranshari
B T Ranmini
K L Sewwandi
M S Malindu
G G Charuka
S H Madhumali
A P G D Sathsara
B M Danushka
K A Thisara
M W A N S Kumara
P K D Dhananjaya
T W C P Wijewardhana
K G R Nekmal
S M Wijayarathna
H G D Priyankara
D S S Yapa
B G J Karunathilaka
S N P Uyangoda
W P Dishanka
M V T Nimsara
I D N Dedunu
S H S Pamaljith
R M S Lakmal
N L A Poornika
W G S T Wathugedara
A K C Diluminda
K G S Madushanka
M W S Sanjaya
M L P K Madhusanka
T K O A Jayawardana
M A A C Perera
K H A T De Silva
G H K Dilshan
ඔබට හිමි සහතිකය, 2024 Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවයේදී පිරිනමනු ලැබේ. (Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවය පවත්වනු ලබන දිනය සහ අනෙකුත් විස්තර www.imageart.lk වෙබ් අඩවිය හරහා දැනුවත් කරනු ඇත.)
හබරණ ශාඛාව IAB234 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
K P V Thathsara
M M Pradeep
S P Thennakoon
I R G A M Bandara
D M R P Dissanayake
G P G E N Amarasooriya
R G A S Wijesooriya
B N Ariyasiri
W M W P Karunarathna
G L J Chanaka
Y G L Kumara
ඔබට හිමි සහතිකය 2024 Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවයේදී පිරිනමනු ලැබේ. (Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවය පවත්වනු ලබන දිනය සහ අනෙකුත් විස්තර www.imageart.lk වෙබ් අඩවිය හරහා දැනුවත් කරනු ඇත.)
නුගේගොඩ ශාඛාව IAN235 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
G S M Perera
U A Gayashan
H H A K A De Silva
R L S Anuradha
G H G K D Karunathilake
M D S Vinuwara
H K A R N De Silva
M M G Dajaya
S W M Hassan
R M T H Rathnasekara
M E R Perera
H D W W Gunasekara
D M M R M Dasanayaka
S A V Navanjana
O V I Udayanga
A I Hettiarachchi
G A L Sandaruwan
K S S Kumara
Y H L Y Bandara
S M Raseen
R A D K Perera
K P S Perera
R S Abraham
W P I S I Jayasinghe
H P N P Herath
H A S Gimhan
H M T B M Bandara
W K S V Kumara
A M M R Ranaveera
A A Rajapaksha
K S Mapitiyage
I S L Pathirage
T V K A H Thalpavila
D N Kavinda
G G V V Perera
S A M Ranishan
N N Gamage
K A R Dinulima
L S S Fernando
D L D S Nimantha
K A N N Perera
P D O Tharuka
M T Dilanga
D T Kavinda
M H A Premathilaka
M P G D Welithuduwa
A D L Dharmarathna
A S L Dharmarathna
ඔබට හිමි සහතිකය 2024 Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවයේදී පිරිනමනු ලැබේ. (Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවය පවත්වනු ලබන දිනය සහ අනෙකුත් විස්තර www.imageart.lk වෙබ් අඩවිය හරහා දැනුවත් කරනු ඇත.)
රත්නපුර ශාඛාව IAR233 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
W D A P Anuradha
M A K Rakjitha
S A D T Samarathunga
G K L M Karunarathna
H A A Dilshan
W A D Sumoda
J G C Madushan
S R H Maduranga
A A M K Jayathilaka
J A T S Jayasinghe
W R D Heshan
H P H P Pathiratne
D G S Nethsara
N D Weerasighe
W L T Rasanjana
V K P I Dilshan
M S Sayantha
G D M M M Kulatilaka
K T Kanchana
ඔබට හිමි සහතිකය, 2024 නොවැම්බර් මස පවත්වනු ලබන Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවයේදී පිරිනමනු ලැබේ. (Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවය පවත්වනු ලබන දිනය සහ අනෙකුත් විස්තර www.imageart.lk වෙබ් අඩවිය හරහා දැනුවත් කරනු ඇත.)
හලාවත ශාඛාව IAH233 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
A S Dhananjaya
M S M Fairoos
E W C Shehan
S A Malshani
M P K A Dewmini
S H Dadugamage
T L Fernando
H G A S M Fernando
K M Kalhara
E A K Y S Bandara
M K P A Fernando
R N Madhumali
G S R Gamage
J M K Nipun
W E K Damsilu
M S Safras
S K S Akshap
D M D Wijesingha
ඔබට හිමි සහතිකය 2024 Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවයේදී පිරිනමනු ලැබේ. (Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවය පවත්වනු ලබන දිනය සහ අනෙකුත් විස්තර www.imageart.lk වෙබ් අඩවිය හරහා දැනුවත් කරනු ඇත.)
මහනුවර ශාඛාව IAK232 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
G Chaturanga
H M H S Samarasingha
D D T V Jayasooriya
A G H Pemarathna
P G G P Karunathilaka
D M T Lakshan
R D A Madhureka
R A H K Rathnayake
S U R K K U Ranasinghe
D W A D P Senavirathna
R A C A Bandara
S M K C Dilshan
E M C N Ekanayake
R U G A D Karunarathna
M W S S Bandara
P P L Rathnage
U B G I B Karunarathna
R M S D Ananda
M P G N R Rathnayake
A P S S Kumari
P R Jayaweerawardhana
R P D L H Rajapaksha
S M T Prabhathia
D S L Fernando
P G J Kumarasinghe
S A A C D Kumara
S M V T Samarakoon
B M R D Gunawardhana
T M C B Thennakoon
D M T D Dissanayake
M A T D Kumarasiri
K H C Pramodya
G L C U G K Abeywickrama
D D T M Pushpa Kumara
W G E H R Gunasekara
R A C S Kumarathunga
B N N N Suraweera
M C R Marasingha
B A R S Basnayaka
A G I M Hasanka
B W A M Virajitha
K D E O Rupasinghe
W G K N Ekanayake
M M C H Abayawardana
L V B Amarathunga
D B V P Jayasingha
S V J M Vidanage
W P P P Chandrasena
D M K A B Dunukara
M I Aathick
N G C K Wipulasena
M P Wijesinghe
I B Thennakoon
J M K D B Rambukpotha
I K M Ilangarathna
J M A K Gunasena
B R P S Ranathunga
D G P P Dewasinghe
T C D B Thalwaththa
A A D S Shawindhya
B S M Nimsara
W K M D Kumara
G A P Peiris
R M T D Rathnayaka
A K G D N Premasiri
M A D A Munasinghe
D M A S Dissanayake
D K G D L Munasinghe
G R M S D J Rathnayaka
N I M Nishshanka
R M D N Rajakaruna
H M A N Herath
H M M Perera
B G V I Priyathissa
M K P S P Perera
W A B J Kumara
S A R L Samaraweera
J A B Jananga
R M D Madushanka
H P R L Warunamal
R M D N Rajapaksha
K D Tharangani
W M A P B Weerasooriya
C K Kodikara
W M V Sewwandi
K A I Avishka
D G G R P B Amarasinghe
R M P G Rathnayaka
W D I Thenuwara
K T D S Mihiran
T A M T D Bandara
R T Madhushanka
A K P C Devinda
R M S V K Rathnayake
G R T M Anuruddika
P M O K S Perera
T G U I Konara
D M S Dasanayaka
M D Heshan
H P I D Wijerathna
W G J M H Devinda
N G M Sanjani
R A D S Prasadani
E M C Mihiranga
J H M H M Jayaweera
G G K T Bandara
G J M K Malitha
D R S C K Kandepola
G S N Ranasinghe
N G N Thilakarathna
P R H Indrachapa
RPT List
D S Ariyasinghe
R W M P G C U Bandara
A G O L V Jayasundara
E D V T Edirisingha
B G V P Kumarathunga
ඔබට හිමි සහතිකය 2024 Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවයේදී පිරිනමනු ලැබේ. (Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවය පවත්වනු ලබන දිනය සහ අනෙකුත් විස්තර www.imageart.lk වෙබ් අඩවිය හරහා දැනුවත් කරනු ඇත.)
නුගේගොඩ ශාඛාව IAN234 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
K P D Sandaruwan
H K K Sadaruwan
H D H T Shavinda
N D Weerakoon
A A S Rashmini
A G L T N Perera
M H N Shehara
W W Malki
B D Fernando
J P T Ranmith
M M S S Rupasinghe
L U V Tharuka
M W Meegoda
M E T Anupama
K D D Sarith
A K C S I Athukorala
M A Dilshan
K A N N D Udayasingha
Y E Weerasinghe
W A D Sandaruwan
P S Gagulal
S W I Mandara
S M Ranaweera
Z Shakira
K P D K D Pathirana
H A M S Dilan
P D S R Jayawardhana
D A S Nethila
N K I Sewwandi
K P D Lakshan
S D M Hansitha
W S Hekshan
K M W K Bandara
H D D Dewsad
B G O Keshara
K A D G Anusas
S T Kawshalya
J M A Ishari
M A D T M Arachchi
W A T A Amarasooriya
J M D H Jayasooriya
ඔබට හිමි සහතිකය, 2023 නොවැම්බර් මස පවත්වනු ලබන Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවයේදී පිරිනමනු ලැබේ. (Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවය පවත්වනු ලබන දිනය සහ අනෙකුත් විස්තර www.imageart.lk වෙබ් අඩවිය හරහා දැනුවත් කරනු ඇත.)
රත්නපුර ශාඛාව IAR232 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
H A C A Gunarathna
W D I N Wimalachandra
K A I Madhusanka
H M S Chathuranga
P M W Priyantha
R S N Rathnayaka
D H Imasha
A M W Roshini
M L Madhuranga
A G H D Athuraliyagama
K G K Lakshan
K G H T Thilakarathna
K Prabu
H M T B Indrachapa
O A D L Jayaweera
D M K P Bandara
L A S Theekshana
A R Atukorala
S H P Dilshan
E M S G Edirimanna
ඔබට හිමි සහතිකය, 2023 නොවැම්බර් මස පවත්වනු ලබන Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවයේදී පිරිනමනු ලැබේ. (Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවය පවත්වනු ලබන දිනය සහ අනෙකුත් විස්තර www.imageart.lk වෙබ් අඩවිය හරහා දැනුවත් කරනු ඇත.)
නුගේගොඩ ශාඛාව IAN233 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
R Vidushan
P D D S Rajapaksha
M C A Ranathunge
W A A N M N I Dondeenu
W G K H Weerasingha
Y P Madushanka
A U C J Athukorala
R M L U B Rajapaksha
T H N N Silva
E A Supun Tharaka
D T K De Silva
N A H Sahan
M M P Sewmina
G I T Ranasinghe
S Gunalan
S A Weerasekara
S G Lakshitha
F H S S Anuradha
G K M Fernando
S R Epa
M Firshad
A W O M Wickramasinghe
M W O Sankalpa
N D Kumar
L W A Kaveesha
D T G L Subasinghe
W M I S Warnasooriya
S P H Arachchi
T M S Sadeeshan
A A K G Adhikari
P D S Madhushan
B Groshme
N Nagarajee
B L D C Maduwantha
G D D Laknath
K R L Nilupul
D M T D Bandara
S A H Sachinthana
Y K T K Bandara
K D A Perera
T A P Fernando
W M A Vidunya
S D K C Rajapaksha
M A P Madushan
R M Nusky
ඔබට හිමි සහතිකය, 2023 නොවැම්බර් මස පවත්වනු ලබන Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවයේදී පිරිනමනු ලැබේ. (Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවය පවත්වනු ලබන දිනය සහ අනෙකුත් විස්තර www.imageart.lk වෙබ් අඩවිය හරහා දැනුවත් කරනු ඇත.)
ගාල්ල ශාඛාව IAG232 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
S S Gunawardhana
T L Sandaruwan
S I S A Gimhana
H A B D Sandaruwan
H L A A Rukmal
K D Hesara
G L S Nimsara
D M Tanusha
K A A Dilsara
R M S Dilshan
H A I Darshana
E L Sandaruwan
V D Naotunna
D P T N Prabasha
H K N M De Silva
A L S M Thathsarani
D D T De Alwis
G K Gunawardhana
N H K Imesha
H S S Satharasinghe
H D T S Mahindarathna
O E Liyanapathirana
T I U Palihawadana
N K Anupama
W P Malshan
T P G C Sadaruwan
K W N Thilakarathna
K K I Udesha
S M Liyanage
D D Munasinghe
G M K O Perera
C D N P Arachchi
T T S Gurusinhe
ඔබට හිමි සහතිකය, 2023 නොවැම්බර් මස පවත්වනු ලබන Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවයේදී පිරිනමනු ලැබේ. (Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවය පවත්වනු ලබන දිනය සහ අනෙකුත් විස්තර www.imageart.lk වෙබ් අඩවිය හරහා දැනුවත් කරනු ඇත.)
හබරණ ශාඛාව IAB233 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
D D D Costha
R M T L Rajapaksha
P N D S W Dissanayaka
S G H S D Hewawitharana
S B A M R K Arampath
J P N S Jayasinghe
G U G R I Premarathna
M M D T Mudannayaka
G N Niranjan
K A A U Senavirathna
U M A B Uduwaka
M M L Nuwanpriya
G G S R K Kulathunga
D M H M Dasanayaka
B W A L I Mendis
N W G A Nilupul
H M G Kavindu
R W M Malshan
P D C A Bandara
M A T T Asvin
J A S N Karunarathna
A K S S P Nishshanka
H A D Dinuranga
ඔබට හිමි සහතිකය, 2023 නොවැම්බර් මස පවත්වනු ලබන Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවයේදී පිරිනමනු ලැබේ. (Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවය පවත්වනු ලබන දිනය සහ අනෙකුත් විස්තර www.imageart.lk වෙබ් අඩවිය හරහා දැනුවත් කරනු ඇත.)
හලාවත ශාඛාව IAH232 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
W A A S V T Lowe
W S B Perera
R D K Akalanka
P P D Fernando
W A Minethma
R A C M Ranasingha
W M I D Wijethunga
L K Sandaruwan
G R A Jayakofy
K M N Heshara
N A B A Jayawardana
R M M T D Jayathilaka
J P N chamara
L S S Kumarasinghe
D A S M Gunarathna
W R H Croos
H M R K Jayathilaka
W M A D S Fernando
W T Nirodha
D M N Sulochana
ඔබට හිමි සහතිකය, 2023 නොවැම්බර් මස පවත්වනු ලබන Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවයේදී පිරිනමනු ලැබේ. (Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවය පවත්වනු ලබන දිනය සහ අනෙකුත් විස්තර www.imageart.lk වෙබ් අඩවිය හරහා දැනුවත් කරනු ඇත.)
මහනුවර ශාඛාව IAK231 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
A M P Thisaramal
W W S T M Bandara
H M A S Bandara
R G M S Kulathunga
R Prashan
W M T G Bandara
P A C N Senarathne
G G R L Dharmadasa
A M S G B Thilakarathna
P G I S Wijerathna
A A G P Madusanka
K P D S Wijethunga
R G D M Rankothge
R A Nirmal
M P S M Jayarathna
P D S P Chandrasena
G H M A G Bandara
S M K T D Rupasena
S A M Rukshan
K A C D Widuranga
S A C D Subasingha
W G A P Bandara
M K M Arshad
E D M Ekanayaka
W M W G J B Wasala
H M M S P Herath
H A Y M Hettiarachchi
R M S P Rathnayaka
I P R Kumarasinghe
S D C J Piyathilaka
H M D Nawodya
I M H Suranja
K G N P K H Athapaththu
P G T E A Rajapaksha
K M I U Jayarathna
M H Sinhaarachchi
D D S Himaranga
J M M Janadara
J M Y N B Jayasundara
A M R C B Abeykoon
R M D S Rathnayake
R M S S Bandaranayaka
E D D T Edirisinghe
W R L Pushpakumara
P M M N B Jayarathna
S T V I Thennakoon
R M K G Kumara
R M T S Rathnayaka
H K G Senavirathna
M F F Shanaz
W M C N Weerakoon
M D M C B Dissanayake
H K G L M Hemantha
T B N Kavishan
H G P P Nawarathna
R G C S Senarathna
G S H Galanga
W M U G D P P K Chularathna
G M I M Gaspe
D T M Maswelagedara
R M P I C Marasingha
D P D Madusanka
M U M Rishan
R M I H Rathnayaka
R P I D Rajapaksha
P M C D Bandara
N P S Lakshan
H D S P Dissanayaka
N M C K Nishshanka
G M M L Gajanayaka
H M Y R Herath
R T Dilshan
P K Wijesuriya
S S F Shahida
H R S G Pieris
H M D A G D D Herath
W D H D Alwis
H V Wijesinghe
W M K G B Wickramathilake
M K Jayasekara
D M K M Dissanayaka
M S R Ahmed
A P M S Priyashan
A G T S Bandaranayake
H M A R Karunarathna
S G D K Gunawardhana
P G V Laksiri
S R C K Weerasekara
D M D P Senavirathna
W M P J B Weerasekara
D V A U Rathnaweera
K G A Dilhani
E M M H Amarawansha
D K G N P Kularathne
K M W G N C Karunarathna
C N Sandamali
N T K Arachchi
I W C D Disanayaka
B L S D Siriwardhana
D K M C Y Jayathilaka
W A O Y Sensith
S Yohana
L N Karunadhiphathi
D M I Nawanjali
B W C H Kumari
W G H D Dissanayake
S D D U H Wijethunga
D M D S K Dissanayaka
A M Y S Gunasekara
B G N Batagalla
D M K W D B Dissanayake
K S R A Bandara
R M C Kumara
Repeat Pass List
M G M T Karunarathna
H P R K Abeywikrama
S A C T Madushanka
P Nawodya
T G C S V Jayathilaka
D H P M Kavindya
B I N M Perera
R Sankalpa
N S Nirasha
A M A S Abesingha
I M R H Bandara
I M S S Abayarathne
ඔබට හිමි සහතිකය, 2023 නොවැම්බර් මස පවත්වනු ලබන Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවයේදී පිරිනමනු ලැබේ. (Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවය පවත්වනු ලබන දිනය සහ අනෙකුත් විස්තර www.imageart.lk වෙබ් අඩවිය හරහා දැනුවත් කරනු ඇත.)
හබරණ ශාඛාව IAB232 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
M R G K M Jayarathna
E D M B Edirisinghe
M F N Fasroon
M G H Kavindiya
ඔබට හිමි සහතිකය, 2023 නොවැම්බර් මස පවත්වනු ලබන Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවයේදී පිරිනමනු ලැබේ. (Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවය පවත්වනු ලබන දිනය සහ අනෙකුත් විස්තර www.imageart.lk වෙබ් අඩවිය හරහා දැනුවත් කරනු ඇත.)
ගාල්ල ශාඛාව IAG231 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
I D R D Karunarathna
E I Dilshan
T Y Amarasiriwardena
R M Wickramarathne
D K A T Madhuwanthi
L K E M Bashini
B A I R Sadaruwan
B G K Nethsara
D T Sandanayake
D H D K Jayasinghe
W M S Dulangi
V A Nisansala
D A R D Vidmal
D K C Pramuditha
J L P R Sulakshana
G I Vindya
H A S Pracheena
S C Jayasuriya
T T R Thalgaswaththa
M A M Anwar
M R R Ahamed
S M A G Punchihewa
K W V Milani
A D T P Jayasuriya
A D M Lakshani
B S I S Fernando
A K Senavirathna
M I Y Islam
M C Sandaruwan
K G T N Chamara
H T Lakshan
A A J Perera
D L D Pramuditha
K P A Nirmal
W L S De Silva
H K D Madushan
M L A D Sathsara
A C Abesingha
K M M Arachchi
W A R Madushan
N K Weerawickrama
K L M D Kavinda
S D Withanage
W T T Tharuka
M B M De Silva
T G C Sandaruwan
A P S Lakshitha
M B D Dilumini
G H S Achintha
ඔබට හිමි සහතිකය, 2023 නොවැම්බර් මස පවත්වනු ලබන Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවයේදී පිරිනමනු ලැබේ. (Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවය පවත්වනු ලබන දිනය සහ අනෙකුත් විස්තර www.imageart.lk වෙබ් අඩවිය හරහා දැනුවත් කරනු ඇත.)
රත්නපුර ශාඛාව IAR231 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
H W B S Jayalath
L A J S Liyanaarachchi
G A P Deepani
M L G Prabhathiya
A K S D Priyananda
W P P D Weerasinghe
C R Malawaraarachchi
W M T T Weerasinghe
W A K K Wanniarachchi
K K B G Dharmarathna
K A N Maduranga
D M P M D Bandara
M M D D Gunarathna
G D G Geethanga
S L M L Premathilaka
H A C M Wimalasiri
S D Sandeepa
P M L Dilshan
M S A Karunarathna
H D I Nethmi
W A I U Wickrama
K G R P Thilakasiri
T A R W M M O C Amarakoon
R P A Piyumal
B L D Liyanage
G H P S Gamhewage
S K A N Sandamali
L W T Sandaruwan
ඔබට හිමි සහතිකය, 2023 නොවැම්බර් මස පවත්වනු ලබන Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවයේදී පිරිනමනු ලැබේ. (Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවය පවත්වනු ලබන දිනය සහ අනෙකුත් විස්තර www.imageart.lk වෙබ් අඩවිය හරහා දැනුවත් කරනු ඇත.)
නුගේගොඩ ශාඛාව IAN232 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
R A L Amavith
P K Sameera
B G A Ramodh
J C E I Disanayaka
H D T R H Dayarathna
K K Manaranga
E A A Uthsala
N T Ediriweera
G Y W Perera
Y D N Rajarathna
H R N N K Bandara
K G R I Deshapriya
S H R Bamunuarachchi
W P P P De Silva
M M E G C B Manathunga
W L K Suresh
D V Sandeepa
W A S Adithya
M A A Y Hasintha
M A Dhananjaya
E M R S Ekanayake
K R I D Karunarathna
R A C M T Rupasinghe
A D I A Dissanayaka
L M N R Gunawardhana
S Sachinkumar
ඔබට හිමි සහතිකය, 2023 නොවැම්බර් මස පවත්වනු ලබන Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවයේදී පිරිනමනු ලැබේ. (Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවය පවත්වනු ලබන දිනය සහ අනෙකුත් විස්තර www.imageart.lk වෙබ් අඩවිය හරහා දැනුවත් කරනු ඇත.)
හබරණ ශාඛාව IAB231 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
R D S T Gunarathne
T J C Buddika
B D S S Samaranayaka
W S R Silva
R G E M Bandara
G G A Dinelka
S G T Sewwandi
G R M U M Godamunne
D M S T Bandaranayaka
W M P G U S Warnakulasooriya
W G R A Bandara
Y M C D Y Bandara
K P C S Premalal
ඔබට හිමි සහතිකය, 2023 නොවැම්බර් මස පවත්වනු ලබන Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවයේදී පිරිනමනු ලැබේ. (Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවය පවත්වනු ලබන දිනය සහ අනෙකුත් විස්තර www.imageart.lk වෙබ් අඩවිය හරහා දැනුවත් කරනු ඇත.)
හලාවත ශාඛාව IAH231 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
R S Dewmini
W M N P Fernando
M J S S Fernando
P R L Fernando
M N Abhilash
S M T Irushan
P V N Fernando
S K K Anjalee
P H G D Aroshan
B A P Kavishanka
H M I Madushanka
W S S S Fernando
M P N P Somathilaka
W M D Sandaruwan
R U N Premarathna
M A I Tharushika
W S Anupama
B M H Dilshan
A S A Fernando
D B A B L Gamlath
W H D Wimaladasa
ඔබට හිමි සහතිකය, 2023 නොවැම්බර් මස පවත්වනු ලබන Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවයේදී පිරිනමනු ලැබේ. (Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවය පවත්වනු ලබන දිනය සහ අනෙකුත් විස්තර www.imageart.lk වෙබ් අඩවිය හරහා දැනුවත් කරනු ඇත.)
මහනුවර ශාඛාව IAK225 සහ IAK226 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
H S H M Wijesingha
R M P Viduranga
D M T Sandaruwan
J M D G S D Bandara
A M U D Dassanayake
D G L C Keerthi
S P W W M K W C B Kapukotuwa
M M Dilshan
D M N Udara
A R P D I B Amarasinghe
A G W Nimsara
H Nisansala
P G N S Nawarathna
W M D C B Senevirathna
G H R L Jayathilaka
H M H T Rukshan
R M M Virajith
H W K N Karunarathna
N Gimhana
J C Weragamage
P R S Fernando
P G S L Weerakkody
M M S D Thilakarathna
G G U D Sampath
Y M B Samarakoon
R Umesh
P S Marasinghe
W M I D Wijesundara
R M J C Kumarasinghe
D K Karunarathna
R Krishanth
Y Bawantha
R D S A Sriyananda
K G A P Wijesingha
K K L K Auwardhana
R A C A Ranawaka
W G K M Rukshan
S Rankothge
K Kogul
S A M T Senavirathna
N Savinda
W S D N Withanage
K M N C De Silva
R S Mahagamage
U D Kumara
K S M Karunarathne
R M D Namal
S Chamika
K M V Kasun
F N H Misso
N R S Aththanayaka
K W M N jayasena
T H S W Jayawardhana
E A D S N Illeperuma
D M M S Dasanayake
U G P D S Athulasena
D M M Jayasinghe
R G D N Rajapaksha
R G S M Ranasingha
M G S Priyamantha
H G P P Dissanayaka
D J M P N Madhushani
A M A Muizz
B A S Aruna
Y M W N B Jayasekara
R G R P B Rathnasiri
H A H K D R Hettiachchi
P L Kumar
N M Senadeera
B G P Deshan
R S A Rajapaksha
H Aththanayake
RPT
N G M V Senewirathna
N A U Kumarasinghe
H M S D Gunasekara
P l Senawirathna
S P G D A Sewwandi
A M L D Abeysingha
W Aravindan
ඔබට හිමි සහතිකය, 2023 නොවැම්බර් මස පවත්වනු ලබන Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවයේදී පිරිනමනු ලැබේ. (Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවය පවත්වනු ලබන දිනය සහ අනෙකුත් විස්තර www.imageart.lk වෙබ් අඩවිය හරහා දැනුවත් කරනු ඇත.)
නුගේගොඩ ශාඛාව IAN231 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
R S M I S Senavirathna
R K Madushani
H M N T Perera
S W J S D V Jayawardhana
B S Tharushan
T S K Peiris
S S U Fernando
W A A R Wanigasooriya
G T T Gammudawatta
K G R Udayangana
W R S Fernando
A P U H Perera
G S T Amarasinghe
D P Kahandagamage
S K S Apsara
T T M Fernando
N N D Perera
P D M Sandaruwan
N I Perera
A D S Hansika
K G Gimhani
K H Vithanage
D R A A Madushanka
A H V E Lakmal
H G D K Sanjeewa
K A D J Jayanath
P G S K B Jayarathne
E K D J Krishantha
G G Basnayake
U K C De Silva
R M M I Rathnayaka
W M Parakrama
D N Mahagamage
M N Thilakarathna
B K D Fernando
ඔබට හිමි සහතිකය, 2023 නොවැම්බර් මස පවත්වනු ලබන Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවයේදී පිරිනමනු ලැබේ. (Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවය පවත්වනු ලබන දිනය සහ අනෙකුත් විස්තර www.imageart.lk වෙබ් අඩවිය හරහා දැනුවත් කරනු ඇත.)
හලාවත ශාඛාව IAH225 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
K A H Sudara
W S G Fernando
M A I U Munasinghe
I P Deshapriya
A M S R B Arampath
C S A N Fernando
K L Sandaruwan
R M D S S Madushanka
R M K Dilshan
D Dilshan
D G M U S Dassanayake
W C S Perera
P M D P T Madubashani
W C S Thisera
R D D L Gunasinghe
ඔබට හිමි සහතිකය, 2023 නොවැම්බර් මස පවත්වනු ලබන Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවයේදී පිරිනමනු ලැබේ. (Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවය පවත්වනු ලබන දිනය සහ අනෙකුත් විස්තර www.imageart.lk වෙබ් අඩවිය හරහා දැනුවත් කරනු ඇත.)
නුගේගොඩ ශාඛාව IAN226 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
J Raman
S P C Sangeeth
R Shan
W P P Kumara
W T Maduwanthi
H S S Nimnath
K S R Fernando
E P Tharusha
T D Senanayaka
P K S Sankalpa
K M T Navodya
L S Sameera
K A N S Samarathunga
K K G Saminda
S K Jayashantha
L N Chathupa
B D J Dilhara
N A S U Silva
W A K Pradeep
D P T S Dias
L H A Perera
R P S Dilshan
A W G N N Kumara
ඔබට හිමි සහතිකය, 2023 නොවැම්බර් මස පවත්වනු ලබන Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවයේදී පිරිනමනු ලැබේ. (Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවය පවත්වනු ලබන දිනය සහ අනෙකුත් විස්තර www.imageart.lk වෙබ් අඩවිය හරහා දැනුවත් කරනු ඇත.)
ගාල්ල ශාඛාව IAG225 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
K P H Nihansa
D K A Tharanga
N K C Vishuldi
H G D S Bodhika
K T D Uksala
H A D Penula
P L P A Liyanage
W D S Induja
W A A Darshani
P W Sadeesha
H G R Randeep
Y Y R Pathirana
H A H L Alexander
E G I U Senarathna
D A Nawanjana
H A S Madusanka
G W B Chathuranga
W N Ranasinghe
ඔබට හිමි සහතිකය, 2023 නොවැම්බර් මස පවත්වනු ලබන Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවයේදී පිරිනමනු ලැබේ. (Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවය පවත්වනු ලබන දිනය සහ අනෙකුත් විස්තර www.imageart.lk වෙබ් අඩවිය හරහා දැනුවත් කරනු ඇත.)
රත්නපුර ශාඛාව IAR223 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
W G H D Thilakarathna
H A A Srimantha
G R M Gamage
D T Damiduni
D W A H D Wickramasinghe
W K T Pushpakumara
K Romesh
B M I D Nisantha
S P Kumara
D H S M Gunarathna
W A S D Jayaweera
U A Hirushan
J A I U Jayasooriya
J A G Methsara
A M P Janaka
M R Lakmal
E G J Milan
D M M Janith
R G M Erandaka
M A T Gimhan
W D M K S Weerasekara
N Y H P Kumara
M W T Madusanka
P M L S Abeysinghe
S M S L Bandara
S K Achchu
R W V N Nayomi
P D R Chaminda
ඔබට හිමි සහතිකය, 2023 නොවැම්බර් මස පවත්වනු ලබන Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවයේදී පිරිනමනු ලැබේ. (Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවය පවත්වනු ලබන දිනය සහ අනෙකුත් විස්තර www.imageart.lk වෙබ් අඩවිය හරහා දැනුවත් කරනු ඇත.)
මහනුවර ශාඛාව IAK224 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
A M S S Rathnayake
M G H C Wickramarathna
K M G S Kumara
C U K Rathnayake
D G I B Dunukepotha
H W T Yumesha
E G N U Suraweera
G G U D Kumarasinghe
R R C K Thilakarathna
W O J De silva
M S Dassanayake
I P N L Ilangakoon
W A R S Wijesinghe
D M I L Dissanayake
P P T D Fernando
J A O S Dharmakeerthi
R A S N Ranasinghe
O G R C M Weerasooriya
K G S A Sahansith
M G S C Wijesinghe
S P S Madushanka
A B W S Rasanjana
R W T S Amarasingha
K A P D Kalubovila
R K M Rajapaksha
H M N S Dassanayake
M G J Ruwan
M M N Samod
G M H H Bandara
H B N Gunasekara
H R A D Pamodya
H M I D Bandara
B G V S Gunathilaka
K G T M Keerthirathna
K G d S Keerthirathna
E A C K Edirisingha
S P K K Kumarasiri
M M G U Marasingha
D J C L Sirimanna
K G C Kariyawasam
A G T M Weerasingha
S P U Kumara
D G S Thilakarathna
C T K Wakistage
S M N D Subasinghs
R P W G K K Rajapaksha
W M P C Wanninayaka
J T N Jayasundara
A M P M Adhikari
W M N Premasiri
H M A Indika
J M S G Chandrasekara
H L A N Hewagama
I N D P Heshan
K P D D samarathunga
I G M S Bandara
P M Dissanayake
W Thiwanjan
G M D Ravishan
U M R Tharinda
G D V P Dissanayaka
Repeat Name
K W M I M Wijesingha
M M D N Munasinghe
D Wickramarathna
S A A Hirushan
B T G G S I T Kariyawasam
K G S M Edirisingha
K G V L Madubashi
M A T Chatura
H M M S Herath
U C M Disanayake
N G S P Kumara
K P M P Ariyarathne
G M P N Sandakelum
W G V M Jayaweera
K G S M Perera
N G S K Jayarathne
ඔබට හිමි සහතිකය, 2023 නොවැම්බර් මස පවත්වනු ලබන Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවයේදී පිරිනමනු ලැබේ. (Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවය පවත්වනු ලබන දිනය සහ අනෙකුත් විස්තර www.imageart.lk වෙබ් අඩවිය හරහා දැනුවත් කරනු ඇත.)
රත්නපුර ශාඛාව IAR222 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
H M Y L Herath
L K J D Shamal
D D C Abeysinghe
A H N H Amarasena
P K Shehan
H N C Buddhika
G N S Gamage
B E K Punarjith
K V I Kawshalya
K K K C Sarath
R M S D Rajapaksha
K H M Perera
D S P Perera
W M A V Bandara
M D Priyasad
N H S Pramod
N D M Sampath
R A R Madusanka
N N Dhananjaya
T A D Ravindu
D G I S Weerasekara
A A Kumar
N Jayadeesh
W I R Dilsara
K V W Kalhara
G K T U Premathilaka
H A N Dananjaya
P K C Lakshan
T B H Udayangani
B S Sandamali
R S Priyantha
N D Rulak
W M N Namal
B G S Dewmini
D M K Madusanka
U K H Udawaththa
M G R Ishara
M N B Sanvidu
W J D Kumasaru
B M R B Basnayaka
P A Dillan
J A U Sadamali
ඔබට හිමි සහතිකය, 2023 නොවැම්බර් මස පවත්වනු ලබන Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවයේදී පිරිනමනු ලැබේ. (Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවය පවත්වනු ලබන දිනය සහ අනෙකුත් විස්තර www.imageart.lk වෙබ් අඩවිය හරහා දැනුවත් කරනු ඇත.)
ගාල්ල ශාඛාව IAG224 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
R Iresh
K P L Chathuranga
J W M Induwara
D G D A Thakshaka
M M A Ahamed
T V A Chameera
M A K I K Abeywickramasinghe
T H A L Udana
A K J Kumara
V C Dewmini
W S Priyangika
H W C Indunil
K G S Deshika
A D Algewaththa
A P Vithana
Y G N K Yatagama
T H A P Silva
K R Dilshan
M A D R G Dewantha
M J M Mazin
M I M Naveeth
K S B Imantha
H L N D Dilshan
W D N J Withana
G H T Lakmal
W K K Hansaka
H A P Dewmith
T Vitharana
A G H Ruchiran
L N Kodithuwakku
K H M D Shashith
H H P Mihira
T D Gunawardana
W G I Harshani
M K G H Thamuditha
K W M Amodya
A G A Nimnada
R H R Piyumantha
N H M Madushan
W C Sandaruwan
H L U Chamuditha
ඔබට හිමි සහතිකය, 2023 නොවැම්බර් මස පවත්වනු ලබන Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවයේදී පිරිනමනු ලැබේ. (Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවය පවත්වනු ලබන දිනය සහ අනෙකුත් විස්තර www.imageart.lk වෙබ් අඩවිය හරහා දැනුවත් කරනු ඇත.)
හලාවත ශාඛාව IAH224 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
N M D T Wijeveera
M A A Pramodya
W A F S Tharuka
W A N A S Perera
W M P Pramodhya
L S Rodrigo
P T S Maduranga
D N Widanapathirana
H J M G N Herath
H M A P Herath
W W S J D Fernando
D M Lakmal
N I Dilshan
W K Dilshan
S O P Himayanga
P M S S Pitiyagedara
S P D Ishara
K F D Fernando
D R Mallawaarachchi
K M T Udayanga
H G Weerasooriya
T F F S Dole
M I F Hasna
ඔබට හිමි සහතිකය, 2023 නොවැම්බර් මස පවත්වනු ලබන Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවයේදී පිරිනමනු ලැබේ. (Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවය පවත්වනු ලබන දිනය සහ අනෙකුත් විස්තර www.imageart.lk වෙබ් අඩවිය හරහා දැනුවත් කරනු ඇත.)
නුගේගොඩ ශාඛාව IAN224 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
T G S Peiris
V Danushkan
K G H Lakthilaka
W G D P S Bandara
H K C T Bandara
V V Perera
M A I Akbar
L S R Perera
R W R Sanara
B G V R Perera
L H R Vindhya
ඔබට හිමි සහතිකය, 2023 නොවැම්බර් මස පවත්වනු ලබන Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවයේදී පිරිනමනු ලැබේ. (Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවය පවත්වනු ලබන දිනය සහ අනෙකුත් විස්තර www.imageart.lk වෙබ් අඩවිය හරහා දැනුවත් කරනු ඇත.)
නුගේගොඩ ශාඛාව IAN223 සහ IAN225 කණ්ඩායම් වල ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
T M L M R Bandara
K I L De Silva
A C L Perera
S A Y M Sanketh
P L P Shashika
K D D Sandaruwan
D N Jayantha
K P S R Karunathilaka
M K D S H S Amarasena
W A A U Kularathna
P T Abeywardhane
K A S N Fernando
K K G Dilmin
S A A Prasad
H C Sandeepa
U V C P Madhuranga
M M L S Piumal
P W G K Dilshan
S A L Thewsarani
K R T B Kanangama
R A A U C Ranasingha
S W T Harshana
K B Epa
P B H H Peris
ඔබට හිමි සහතිකය, 2023 නොවැම්බර් මස පවත්වනු ලබන Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවයේදී පිරිනමනු ලැබේ. (Image Art රන් සම්මාන ප්රදානෝත්සවය පවත්වනු ලබන දිනය සහ අනෙකුත් විස්තර www.imageart.lk වෙබ් අඩවිය හරහා දැනුවත් කරනු ඇත.)
මහනුවර ශාඛාව IAK223 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
J H Welarathna
H M A B Herath
K D S V Niroshan
R M N N Rathnayaka
J R D S Jayalath
L A Niveen
G A D S Akalanka
K G A D Bandara
S Ruwanpathirana
P N P Karunarathna
P M S S Gunawardana
C M Karunarathna
W A R S Weththasinghe
T Sooriyabandara
R M D P Rathnayake
K M H B Karunarathna
I M S Priyamantha
W D K N Weerasinghe
W A S Kasundara
ඉහත නම් සඳහන් සිසුන්ට හිමි සහතික පත්ර 2023 ජනවාරි 01 වෙනිදාට මහනුවර ශාඛාවට පැමිණ ලබාගත හැකිය.
රත්නපුර ශාඛාව IAR221 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
D D M Kapuge
P M D Sandaruwan
A T Joseph
A T Dinujaya
W G S D Minthaka
A S Y Bhanuka
Y W T Lakshan
H C Kumara
Y W C Sansaka
M A K E Aththanayaka
K H Kumara
A A W D Amarakoon
T N T Wijeweera
P B N Kavindi
G J R Manjulasiri
Y V I G Madusanka
T M M R Weerathunga
S M Diwyanjalee
H A R D Premachandra
B K P Kumara
K M Apsara
W A I Hansamal
O M M Livisarani
P G D Sandaruwan
R G H Dewmini
J K Asiri
P K K Dilshan
S M R Mahanama
G K P S Gunarathne
U W S Danapala
A A N A Wickramarathna
B K A D Senarathna
W M S A Bandara
W G V Theniya
H L D Hansamal
W I D Weerasingha
ඉහත නම් සඳහන් සිසුන්ට හිමි සහතික පත්ර 2023 ජනවාරි 02 වෙනිදාට (පෙ.ව. 10.00 - පෙ.ව. 11.00) රත්නපුර ශාඛාවට පැමිණ ලබාගත හැකිය.
නුගේගොඩ ශාඛාව IAN221 සහ IAN222 කණ්ඩායම් වල ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
W A K Gayashan
S Weerabaddana
R A D P Sadaruwan
W R M P Lakshan
L P L Sandaruwan
J A S Dilshan
S K Abesinghe
D H C Perera
S M Amanullah
R M C P Rathnayaka
H T M R Muthukumarana
O A V Perera
M D Y Kavindya
H S O Perera
ඉහත නම් සඳහන් සිසුන්ට හිමි සහතික පත්ර 2022 දෙසැම්බර් 17 වෙනිදාට නුගේගොඩ ශාඛාවට පැමිණ ලබාගත හැකිය.
හලාවත ශාඛාව IAH223 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
R M S Ranthisa
S J Senavirathna
P Nethmal
M P M Fernando
D M A S Dissanayaka
W S Methmal
R D P N Rajapaksha
R M R K Rukshan
A M R Prasad
T N T Disanayake
ඉහත නම් සඳහන් සිසුන්ට හිමි සහතික පත්ර 2022 දෙසැම්බර් 06 වෙනිදාට හලාවත ශාඛාවට පැමිණ ලබාගත හැකිය.
ගාල්ල ශාඛාවේ, IAG223 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
H W K Madhushanka
H G K H Hirusha
W A N Manditha
M G G N Chanaka
A A S Lakjaya
K H G S Gayan
M K D Minisara
S H T Thishan
P H N Akash
E P P Jayasena
P A S T Sugathadasa
W J S P Y A Silva
E B S K Sandamal
N N Ranchagoda
T N Aththanayaka
ඉහත නම් සඳහන් සිසුන්ට හිමි සහතික පත්ර 2022 දෙසැම්බර් 03 වෙනිදාට ගාල්ල ශාඛාවට පැමිණ ලබාගත හැකිය.
මහනුවර ශාඛාව IAK222 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
W D P Dissanayake
M W M Priyashan
M A Wahab
K D D Wimalaweera
R A Ekanayake
W P S M Kumarasingha
R M S S Rathnayaka
H P G H L Karunathilaka
B T S N Bandulasena
I A G R K M Attanayaka
R M S K Rajanayake
G R K C Bandara
T G S D Nandasena
A R M A I Rathnayaka
H M I C Wijekoon
A Rathnayake
P H K C Weerarathne
P G S M Jayamanna
D P N R Jayawardana
E M M P D Ekanayake
S G G S Abeyrathne
N P H G H M Premarathna
P G H Nawarathna
A W R N H M D N Herath
T M G L Thennakoon
W M G H K Weerasinghe
H M L S Premarathna
H M V K B Herath
K S M D Sehara
H D D Prabuddha
D G D A Wickramanayake
T G N S Karunarathna
S M S D L Senadeera
U G S Kumari
N W G S P Nagahawaththa
R M S R Bandara
G K B S A Tharuka
P G A A W B Abhaykoon
B W G O Bogala
R K S S Rajapaksha
Y G A T Yalage
T G S D Rathnayake
W G K S Kumara
W M N Weerakoon
B M M D M Dharmasena
ඉහත නම් සඳහන් සිසුන්ට හිමි සහතික පත්ර 2022 දෙසැම්බර් 04 වෙනිදාට මහනුවර ශාඛාවට පැමිණ ලබාගත හැකිය.
ගාල්ල ශාඛාවේ, IAG222 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
P K D D I D Pitigala
P N Pathirana
W K K C Kasun
W P H De Silva
U G C S Nethminda
M G B Thathsarani
D G K H Nethsara
G A D S Jayasinghe
R N Tharanga
D M D Sunil
P G N S Prabash
R M C Kavinda
H B G V Sachethana
B A P R Pushpathilaka
S D Senadeera
G K G Gamage
H M R Y Herath
ඉහත නම් සඳහන් සිසුන්ට හිමි සහතික පත්ර 2022 ආගෝස්තු 06 වෙනිදාට ගාල්ල ශාඛාවට පැමිණ ලබාගත හැකිය.
මහනුවර ශාඛාව IAK221 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
D G I U Dorakumbura
R M I N Rathnayaka
T W T P Kumara
P W Manawadu
N C Wickramarathne
M P I E Piyumal
V Radhurshan
K M K Shehan
M G N S R Premarathna
D N C Chandrasena
A G S Premaratne
N G K S Jayasinghe
M G N D Gunasena
L Sudhaharan
H S U Ramyakumara
A L L D Amarawickrama
W H M K B Wijekoon
R P I E L Silva
G Gobihassan
M L R O D Ranathunga
C A H M O B Atapattu
ගාල්ල ශාඛාවේ, IAG221 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
A R N Sampath
T D R R Rasal
P A M S Randika
K M M De Silva
M P Tharinda
ඉහත නම් සඳහන් සිසුන්ට හිමි සහතික පත්ර 2022 ජුනි 04 වෙනිදාට ගාල්ල ශාඛාවට පැමිණ ලබාගත හැකිය.
Image Art Online (IAOTO3) පාඨමාලා සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
J A U S Jayalath
S M H C Samarathunga
T Herath
W M A P Wijekoon
A D Dilrukshi
ඉහත නම් සඳහන් සිසුන්ට හිමි සහතික පත්ර 2022 ජුනි 05 වෙනිදාට මහනුවර ශාඛාවට පැමිණ ලබාගත හැකිය.
හලාවත ශාඛාව IAH221 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
A M D S Abenayaka
H M I Dushyantha
T S T Piris
D M I Silva
U S A Fernando
H A P Nayanajith
H N S Harshana
C J W M Ravindu
T M S S Dissanayaka
ඉහත නම් සඳහන් සිසුන්ට හිමි සහතික පත්ර 2022 ජුනි 07 වෙනිදාට හලාවත ශාඛාවට පැමිණ ලබාගත හැකිය.
මහනුවර ශාඛාව IAK211 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
R M B I Randeniya
H L K R Premakumara
G G M K R S Herath
H G P R C Manathunga
P T M C Bandara
W P A P Madhuranga
A R S Niraj
W C M Karunathilaka
S M I L Karunarathne
K P S K Thilakarathna
R A A Maduranga
M S M Abeyrathna
K G A K Kebelhitiyawa
W M M S Bandara
K S Rajapaksha
A G N K D Thilakarathna
N B A S L Namarathna
K R Poojan
W R S K Chaturanga
T A G K L B Munasinghe
G A U D Chandimal
ඉහත නම් සඳහන් සිසුන්ට හිමි සහතික පත්ර 2022 මාර්තු 06 වෙනිදාට මහනුවර ශාඛාවට පැමිණ ලබාගත හැකිය.
2020 / 2021 වසර වල ආරම්භ කරන ලද Image Art Online පාඨමාලා සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
O M D R Thiwanka
Bevan Perera
N L I Dissanayake
S K Philip
Dimuthu Udayanga
H A M Hettiarchchi
B G S M Senarathna
M D N N Jayarathna
I Dassanayake
W M D Dulanjani
D Kavishka
D C Wijesooriya
J P Abeygunasekara
R W M N D Bandara
R L Kekulawala
T M T N Madushanka
S A M S Srinath
M A A Rajitha
M K Kumarathunga
W T T Perera
C Sathsarani
W N M Perera
J S H N Lakmal
G M N Nethmini
C Karunarathna
L Deshapriya
S Y Madushanka
I Dilrukshi
M A G C Manchanayake
J D W Jayasekara
M M V C De Silva
S Nadeeshani
R S Wijesinghe
U G G Udawaththa
H W P M Awarathna
L K Kumar
V R R Vithana
D G T Sandakalum
D S Akash
W S D Deshapriya
T Srilal
D S Wijewardana
S Herath
N D I K Kumarasiri
C Niroshan
L M Premarathna
H R P Nayanajith
H S D Kumara
N A I Prasanna
H W R C Witharana
J M B M Jayasundara
W M N Sadeepa
W M D Weerasooriya
U K S Pramodya
J Sandeepa
W M S Imasha
B W G N K Thushara
P G K Gunasiri
C Marasinghe
G Madhushanka
U C Bandara
N K H Eranga
H B Nawarathnam
P Dilshan
R A D S Ranasinghe
H N B Indusara
J A V U Jayasinghe
H R P Nayanajith
K G P Kulathunga
P Jayathilaka
A R T Gunarathna
N N Thilakarathna
ඉහත නම් සඳහන් සිසුන්ට හිමි සහතික පත්ර 2022 මාර්තු 06 වෙනිදාට මහනුවර ශාඛාවට පැමිණ ලබාගත හැකි අතර එදිනට පැමිණීමට නොහැකි සිසුන්ට හිමි සහතික පත්රය, ආසන්නතම ශාඛාවේන් ලබාගත හැකිය.
ගාල්ල ශාඛාවේ, IAG202 කණ්ඩායමේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
I A P Madhusanka
H D K Y K Weerasuriya
G A S Vithana
P V K Shyamen
W G S Sandeepa
ඉහත නම් සඳහන් සිසුන්ට හිමි සහතික පත්ර 2022 පෙබරවාරි 12 වෙනිදාට ගාල්ල ශාඛාවට පැමිණ ලබාගත හැකිය.
මහනුවර ශාඛාව, 2020 සැප්තැම්බර් 13 වෙනිදා (IAK202) ආරම්භ කරන ලද පාඨමාලාවේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
S N S H Srilal
R P D A T Bandara
D M P Tharinda
R M R P Ranatunga
M N M Safan
V S Bandulage
A R W M B W I Abeyrathne
W A A S W Arachchi
H G N S Jayasooriya
S A D P S Kumara
N Y Abeysirigunawardena
W G S P T Udayanga
B M S S Nirman
D.G.T.D. Gunathilaka
S V B Mayurawansha
S H G Madhusanka
E M Thubawila
A R M Ajmal
D P L S Weerasinghe
R P S P Rajapaksha
W N D Senavirathna
N D Marasinghe
මහනුවර ශාඛාව, 2020 මාර්තු 01 වෙනිදා / 2020 ජුුනි 05 වෙනිදා (IAK201) ආරම්භ කරන ලද පාඨමාලාවේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
O G N Premawansha
R M D Sangeeth
S K C S Kularathna
J D L Perera
M P D M Keerthisinghe
N S I Udagedara
W G K M Weerashinga
M F M Fayas
R M S A Vihangana
G A P B Jayathissa
T S Wickramaarchchi
T M L Dilshan
H M C D Bandara
R D S D Rathnayaka
B V K L Nimalasooriya
B G P M Bandara
K P N P Kumara
W A A M Wijesooriya
I G S Madhubhashini
W S Maduwantha
L W A I K G Wickramasinghe
M A C Nisansala
ඉහත නම් සඳහන් සිසුන්ට හිමි සහතික පත්රය 2021 මාර්තු 21 වෙනිදාට මහනුවර ශාඛාවට පැමිණ ලබාගත හැකිය.
නුගේගොඩ ශාඛාව, 2020 ජනවාරි 11 වෙනිදා (IAN201) ආරම්භ කරන ලද පාඨමාලාවේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
A M H Malika
B J B P Gunathilaka
Kaveesha De Silva
M R M Lakshan
K S Kotugoda
ඉහත නම් සඳහන් සිසුන්ට හිමි සහතික පත්රය 2021 පෙබරවාරි මස 27 වෙනිදාට නුගේගොඩ ශාඛාවට පැමිණ ලබාගත හැකිය.
ගාල්ල ශාඛාව, 2020 පෙබරවාරි 15 වෙනිදා (IAG201) ආරම්භ කරන ලද පාඨමාලාවේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
A I R Pathirange
D R P N Ranawaka
D C A Gunarathna
V G T Ruwanga
C D Jeerasinghe
W G G A Milton
P H A Erangika
H N Nagahawatta
M G T Dilshan
K M C W Bandara
ඉහත නම් සඳහන් සිසුන්ට හිමි සහතික පත්රය 2021 පෙබරවාරි මස 27 වෙනිදාට ගාල්ල ශාඛාවට පැමිණ ලබාගත හැකිය.
මහනුවර ශාඛාව, 2019 දෙසැම්බර් මස 22 වෙනිදා ආරම්භ කරන ලද පාඨමාලාවේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
M H K Jayathilaka
K D R Rathnasiri
W D C C Wickramasinghe
H M G K Pushpakumara
A H M S S Abeyrathne
D A S Bandara
M D B H Manathunga
K T M Karunanayake
R M S B Rathnayaka
A R G A K B Jayasundara
R M C M Rajakaruna
R M R P Rathnayake
A L F Hanaa
J K H Thalgahawaththa
Y M V Y Bandara
S M D Samanmali
ඉහත නම් සඳහන් සිසුන්ට හිමි සහතික පත්රය 2021 පෙබරවාරි මස 28 වෙනිදාට මහනුවර ශාඛාවට පැමිණ ලබාගත හැකිය.
මහනුවර ශාඛාව, 2019 ඔක්තෝම්බර් මස 06 වෙනිදා ආරම්භ කරන ලද පාඨමාලාවේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
M S I Shavindi
G A V K Wijesinghe
M Shanika
R M S Prabhashan
A J N Abasekara
S V Shanjayan
N G S S Manupriya
H M U S Bandara
W K R Achalanka
K A S C Kodikara
P D L Piyarathne
L S N Liyanage
A M H H Amarasinghe
S C Pitawala
B S R Premarathne
I H S Piyumantha
K K I T Suriyakumara
N M G N D Fernando
A V L Chamilka
T U R Peiris
M J L Gunawardhana
H M T C Herath
S Mahakumbura
U W D I Kumarasiri
H M S Dilshan
T M M Thamankaduwa
H M K Rashmika
M L D D M R Perera
P D M T M Bandara
A M D Karunasekara
R Prasad
K P D S Nelumsiri
W W D H T N Bernad
B K K Himalka
R M S Nadeesha
W G D K Chandrasekara
S M Wijesekara
P M C J Bandara
B L T S Liyanage
D A D Shashikala
K S Kumara
S G S L Aravinda
P G E U Jayarathne
ඉහත නම් සඳහන් සිසුන්ට හිමි සහතික පත්රය 2020 ජුලි මස 05 වෙනිදාට මහනුවර ශාඛාවට පැමිණ ලබාගත හැකිය.
ගාල්ල ශාඛාව, 2019 ඔක්තෝම්බර් මස 05 වෙනිදා ආරම්භ කරන ලද පාඨමාලාවේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
R H D Lenora
Nayani Tharushika
P C K Peiris
V G N Dilshan
Y C Wijesinghe
A K T Dilshan
E H P Madushan
S R D Chandimal
D C Priyankara
Ashan Rathnayake
T L W Lasanthika
Dilshan Geetharachchi
Y A A Vidushika
B V N Salinda
K K Y Pramuditha
ඉහත නම් සදහන් සිසුන්ට හිමි සහතික පත්රය 2020 ජුලි මස 11 වෙනිදාට ගාල්ල ශාඛාවට පැමිණ ලබාගත හැකිය.
නුගේගොඩ ශාඛාව, 2019 සැප්තැම්බර් මස 07 වෙනිදා ආරම්භ කරන ලද පාඨමාලාවේ ලිඛිත සහ ප්රායෝගික පරික්ෂණ සාර්ථකව අවසන් කරන ලද සිසුන්ගේ නාම ලේඛණය.
K T M Kospelawatta
G K D Disanayaka
R R R M C M Rathnayaka
T O Ganthi
L L W T Nadeeshan
A W D C Weerasinghe
U G A R Madukumara
A S D A Wickramalal
M W C N Jayalath
ඉහත නම් සදහන් සිසුන්ට හිමි සහතික පත්රය 2020 ජුලි මස 11 වෙනිදාට නුගේගොඩ ශාඛාවට පැමිණ ලබාගත හැකිය.
|